• Wojewódzki Konkurs Plastyczny

30 października 2015r. w Szkole Podstawowej Nr 7 w Białymstoku byliśmy świadkami rozstrzygnięcia Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt. „Miłość do bliźniego, szansą na odnalezienie oblicza Bożego Miłosierdzia”.

W konkursie brali udział uczniowie przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych z województwa podlaskiego.

W kategorii przedszkola jury przyznało reprezentantom Katolickiego Przedszkola III miejsce oraz wyróżnienie. W kategorii uczniów szkół podstawowych jury przyznało uczniom Katolickiej Szkole Podstawowej  II miejsce i wyróżnienie.

Podczas uroczystej gali finału konkursu wystąpili młodzi artyści przedstawiając m. in. taniec z elementami baletu oraz język migowy. Dziękujemy Organizatorom Konkursu za wspaniałe przeżycia estetyczne uwrażliwiające nas na piękno sztuki.