• Wizyta Pana Listonosza w KSP

W dniu 07.12 2016 r. uczniów klasy II i III odwiedził Pan Listonosz. Podczas zajęć opowiedział on dzieciom jaką drogę pokonuje list od nadawcy do adresata, oraz o tym jak wygląda jego dzień pracy. Nasz gość zaprezentował wszystkim swoją ogromną torbę, w której nosi listy, pozwolił przymierzyć uczniom czapkę listonosza i opowiedział o znaczkach pocztowych. Najważniejsze jednak było to, że uczniowie mogli samodzielnie zaadresować kopertę i przykleić znaczek, co było niezwykle ciekawym doświadczeniem, oraz przekazać wcześniej napisane listy do Świętego Mikołaja. Za tak wspaniałe spotkanie podziękowaliśmy Panu Listonoszowi własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Dzieci także otrzymały na zakończenie ciekawe upominki.