• Szkolny Konkurs Recytatorski klas 0 – III.

9 kwietnia 2014 r. odbył się w szkole konkurs recytatorski klas 0 – III. Z każdej klasy do konkursu zakwalifikowano troje uczestników, którzy najpiękniej recytowali wiersze Jana Brzechwy. Uczniów oceniano w dwóch kategoriach: klasy 0 – I i klasy II – III. Prezentowany poziom był bardzo wysoki. Uczniowie solidnie przygotowali się do konkursu. Reszta społeczności szkolnej serdecznie im kibicowała i dodawała otuchy, szczególnie w przypadku tremy. Jury miało duży kłopot z wyborem finalistów. Każdy z uczestników prezentował się znakomicie. Jednak wśród uczestników były osoby, które wyróżniały się z grupy. Prezentowały one wysoki poziom, zachowały właściwy ton i barwę głosu i prezentowały się wspaniale. Nagrodzono 6 osób, a 3 wyróżniono.

Laureaci z klas 0 – I to:

I miejsce – Maciej Łobodziński, klasa I

II miejsce – Krzysztof Kołłątaj, klasa I

III miejsce – Michalina Dąbrowska, klasa 0

Wyróżnione osoby:

Amelia Łuksza, klasa 0

Pola Panasewicz, klasa 0

Laureaci z klas II – III to:

I miejsce – Antoni Jackowski, klasa III

II miejsce – Aleksandra Malesińska, klasa II

III miejsce – Agnieszka Wyrzykowska, klasa II

Wyróżnione osoby:

Paula Panasewicz, klasa II

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

A.B.