• Szkolny Konkurs Recytatorski kl. I-III

24 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski „Poeci naszym dzieciom – Julian Tuwim”. Udział w nim wzięli reprezentanci z klas I-III, którzy zostali wcześniej wybrani przechodząc przez etap konkursu klasowego. Zadaniem każdego uczestnika było zaprezentowane jednego utworu poetyckiego Juliana Tuwima. Recytatorów oceniała komisja, biorąc pod uwagę znajomość tekstu, interpretację oraz ogólny wyraz artystyczny.

Po burzliwej naradzie pani dyrektor ogłosiła wyniki konkursu. Laureatami zostali: I miejsce: Maciej Łobodziński (kl. II), II miejsce: Aleksandra Malesińska (kl. III). Komisja wyróżniła także: Michalinę Dąbrowską (kl. I), Zofię Borowską (kl. I), Polę Panasewicz (kl. I), Sylwię Piasecką (kl. II) i Krzysztofa Kołłątaja (kl. II). Wszystkim uczestnikom gorąco gratulujemy.