• Spotkanie opłatkowe - Sitarska

W dniach 19-20 grudnia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się spotkania opłatkowe połączone z występami dzieci. Każda z grup miała okazję zaprezentować jasełka dla swoich rodziców i obdarować ich własnoręcznie wykonanymi upominkami.Dzieci pięknie przedstawiały niezwykłą historię narodzin Pana Jezusa i śpiewały kolędy. Nie zabrakło też tańców. Po części artystycznej i wysłuchaniu Słowa Bożego Pani Dyrektor złożyła życzenia zebranym gościom. Świąteczną atmosferę pełną radości i ciepła podkreśliło dzielenie się opłatkiem i wspólne śpiewanie kolęd. Na koniec mogliśmy skosztować słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców. Dziękujemy wszystkim za pomoc w przygotowaniu tej pięknej uroczystości.