• Spotkanie opłatkowe

20 grudnia 2013 roku miało miejsce uroczyste spotkanie opłatkowe. Dzięki uprzejmości Księdza Proboszcza Tadeusza Żdanuka uroczystość mogła odbyć się w sali Świętego Kazimierza przy Parafii Świętego Rocha. Na początku nastąpiło przywitanie przybyłych gości.

W części artystycznej zaprezentowali się uczniowie klasy III i przedszkolaki przedstawiając tradycyjne Jasełka. Następnie klasy II i III zaśpiewały pastorałkę. Jeden z rodziców przeczytał fragment Ewangelii według Świętego Łukasza. Po wysłuchaniu Ewangelii krótkie słowo do przybyłych rodziców, uczniów i nauczycieli wygłosiła Pani Dyrektor. Po wystąpieniu Pani Dyrektor rozpoczęło się wspólne dzielenie się opłatkiem. Wszyscy mieli okazję złożyć sobie świąteczne życzenia. Ten piękny wieczór zakończył się poczęstunkiem, który został przygotowany przez klasy II i IV.