• Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 26 października w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Na początku Pani Dyrektor przywitała wszystkich zebranych gości, po czym rozpoczęła się część artystyczna. Mimo, iż trema nie opuszczała, dzieci świetnie zaśpiewały piosenki oraz powiedziały wiersze. Wszystkie "Żabki" zaprezentowały swoje zdolności aktorskie. Po przedstawieniu nastąpiła część oficjalna. Pani Dyrektor za pomocą kolorowej, dużej kredki pasowała na przedszkolaka dziewięcioro dzieci z grupy, które otrzymały piękne dyplomy. Wszyscy aktorzy dostali odznaki przedszkolaka. Na koniec każdy miał okazję zrobić sobie zdjęcie z Panią Dyrektor i Paniami z grupy. To był naprawdę uroczysty i pełen wrażeń dzień!