logo
  • Osiągnięcia uczniów KSP

    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w I sem. r. szk. 2016/17

    Konkurs Plastyczny Województwa Podlaskiego "Jakie chrześcijaństwo..." 

    • III miejsce:
      • Aleksandra Malesińska kl. V (nauczyciel odpowiedzialny: A. Popławska)
      • Jan Laskowski kl. V (A. Popławska)


    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w II sem. r. szk. 2015/16

    I edycja konkursu "W barwach biało-czerwonych" organizowanego przez Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz Podlaską Rodzinę Szkół Imienia Bohaterów Walki o Niepodległość Rzeczpospolitejj

    Konkurs MULTITEST 2015 z języka polskiego

    • wyróżnienie - Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku

    Miedzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

    • wyróżnienie:
      • Aleksandra Malesińska kl. IV (nauczyciel odpowiedzialny: A. Bystrek)
      • Agnieszka Wyrzykowska klasa IV (A. Bystrek)
      • Karol Łomanowski kl. III (M. Dziadzio)
      • Julia Ciołkiewicz kl. II (K. Poniatowicz)
      • Krzysztof Dzięgielewski kl. II (K. Poniatowicz)
      •  Filip Andrzejczak kl. II (K. Poniatowicz)

    Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS sesja zimowa 

    • tytuł laureata - Jan Laskowski klasa IV (I. Sołowiej)

    Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUSEK edukacja zintegrowana sesja zimowa

    • tytuł laureata:
      • Julia Ciołkiewicz kl. II (K. Tołoczko)
      • Filip Andrzejczak kl. II (K. Tołoczko)
      • Krzysztof Dzięgielewski kl. II (K. Tołoczko)

    Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUSEK z jezyka angielskiego sesja zimowa

    • tytuł laureata - Pola Panasewicz kl. II (M. Grycel)

    Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka polskiego OLIMPUS sesja wiosenna

    • tytuł laureata
      • Agnieszka Wyrzykowska kl. IV (T. Bułach)
      • Jakub Ciołkiewicz kl. V (T. Bułach)

    Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa OLIMPUSEK edukacja zintegrowana sesja wiosenna

    • tytuł laureata:
      • Krzysztof Dzięgielewski kl. II (K. Tołoczko
      • Antonina Leonik kl. II (K. Tołoczko)
      • Julia Ciołkiewicz kl. II (K. Tołoczko)
      • Filip Andrzejczak kl. II (K. Tołoczko) 

    IX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

    • nagroda: Franciszek Mitrosz (K. Poniatowicz)
    • wyróżnienie: Jan Laskowski (I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Droga Krzyżowa- Stacja Mojego Życia"

    • nagroda
      • Jan Laskowski kl. IV (E. Laskowska)
      • Julia Ciołkiewicz kl. II (E. Laskowska)
      • Sylwia Piasecka kl. III (E. Laskowska) 
    • wyróżnienie: Weronika Łomanowska kl. III (M. Dziadzio)

    Diecezjalny Konkurs Plastyczny "Mój Przyjaciel Anioł Stróż"

    • wyróżnienie: Filip Andrzejczak kl. II (A. Matys)

    IX Regionalny Konkurs "Mistrz Origami"

    • I miejsce: Aleksandra Malesińska kl. IV

    Miejski Konkurs Biblijny "A Słowo stało się Ciałem"

    • IV miejsce: Jakub Ciołkiewicz kl. V (A. Matys) 

    II edycja miejskiego konkursu literackiego "Ludzie listy piszą"

    • wyróżnienie: Jaukub Ciołkiewicz kl. V (T. Bułach)

    IV edycja międzyszkolnego konkursu "Przyroda w rebusach"

    • wyróżnienie: Jan Laskowski kl. IV (I. Sołowiej)

    Konkurs matematyczno-humanistyczny "Z matematyką do rymu"

    • I miejsce: Jakub Mitrosz kl. V (A. Bystrek)
    • II miejsce: Franciszek Mitrosz kl. I (K. Poniatowicz)
    • III miejsce: Agnieszka Wyrzykowska kl. IV (A. Bystrek)

    Projekt Plastyczno-Techniczny "Dziecięce Inspiracje - Moje Szachy"

    • wyróżnienie: Aleksandra Dzidziewicz kl. I (K. Poniatowicz)

    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w I sem. r. szk. 2015/16

    Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2015 z przyrody

    • tytuł laureata - Jan Laskowski klasa IV (nauczyciel odpowiedzialny: I. Sołowiej)
    • wyróżnienie:
      • Agnieszka Wyrzykowska klasa IV (I. Sołowiej)
      • Aleksandra Malesińska kl. IV (I. Sołowiej)
      • Grzegorz Zubrycki kl. V (I. Sołowiej)

    Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2015 z języka polskiego

    • wyróżnienie - Agnieszka Wyrzykowska kl. IV (T. Bułach)

    Ogólnopolski Konkurs MULTITEST 2015 z języka angielskiego

    wyróżnienie:

    • Paula Panasewicz kl. IV (K. Jabłońska)
    • Grzegorz Zubrycki kl. V (K. Jabłońska)

    Ogólnopolski Konkurs "Śniadanie daje moc!"

    • I miejsce kategorii "Plakat" - klasa II (K. Tołoczko) 

    Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Miłość do bliźniego szansą na odnalezienie oblicza Bożego Miłosierdzia"

    • II miejsce - Wojciech Dojlida kl. V (A. Popławska)
    • III miejsce - Jan Laskowski kl. IV (A. Popławska)

    wyróżnienie:

    • Sylwia Piasecka kl. III (E. Laskowska)
    • Aleksandra Malesińska kl. IV (A. Popławska)

    Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dzieci"

    wyróżnienie:

    • Gabriela Adamska kl. I (K. Poniatowicz)
    • Sylwia Piasecka kl. III (M. Dziadzio)

    Miejski Konkurs Plastyczny " Różaniec - lekiem na zło współczesnego świata"

    • III miejsce - Weronika Łomanowska kl. III (M. Dziadzio)

    wyróżnienie:

    • Jan Rydzewski kl. I (K. Poniatowicz)
    • Pola Panasewicz kl. II (E. Laskowska)

    Miejski Konkurs Plastyczny "Miś przyjacielem każdego dziecka - Mruczanka"

    • wyróżnienie - Julia Ciołkiewicz kl. II (K. Tołoczko) 

    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w II sem. r. szk. 2014/15

    Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

    wyróżnienie:

    • Karol Łomanowski klasa II (nauczyciel odpowiedzialny: D. Malesińska)
    • Aleksandra Malesińska klasa III (M. Dziadzio)

    Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z przyrody OLIMPUS sesja wiosenna

    • tytuł laureata - Antoni Jackowski klasa IV (I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

    • tytuł finalisty - Zuzanna Dojlida klasa VI (T. Bułach)

    Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

    • tytuł finalisty - Hubert Chmielewski klasa VI (I. Sołowiej)

    XIII edycja Regionalnego Konkursu Origami

    • nagroda specjalna Biaostockiego Oddziału Origami - Aleksandra Malesińska klasa III (D. Malesińska)
    • wyróżnienie - Maciej Gierałtowski klasa VI (D. Malesińska)

    X edycja Ekokonkursu "Baterie czyli zagrożenie dla ludzi i środowiska"

    • tytuł ekoucznia - Jakub Ciołkiewicz klasa IV (D. Malesińska)

    Miejski Konkurs Biblijny "A Słowo stało się Ciałem"

    • wyróżnienie- Jakub Ciołkiewicz klasa IV (A. Matys)

    XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego "Moja bajka"

    • wyróżnienie - Jan Laskowski klasa III (M. Dziadzio)

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem "Cudnej urody zjawiska przyrody" w ramach VII Forum Młodych Ekologów

    • I nagroda - Franciszek Jackowski klasa IV (A. Popławska)

    Konkurs Literacki "Cudnej urody zjawiska przyrody" 

    • wyróżnienie - Antoni Jackowski klasa IV (T. Bułach)
    • II miejsce - Franciszek Jackowski klasa IV (T. Bułach)
    • III miejsce - Zuzanna Dojlida klasa VI (T. Bułach)

    Konkurs literacki o kardynale Stefanie Wyszyńskim "Pokój światowy zaczyna się od pokoju naszego serca"

    • wyróżnienie - Filip Kosior klasa VI (T. Bułach)

    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w I sem. r. szk. 2014/15

    Miejski Konkurs Literacki pt. "Wiersze z szuflady"

    III miejsce:

    • Agnieszka Wyrzykowska klasa III (nauczyciel odpowiedzialny: M. Dziadzio)
    • Jan Laskowski klasa III (M. Dziadzio)

    Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Gdzie miłość i dobroć, tam znajdziesz świętość"

    • II miejsce - Jan Laskowski klasa III (M. Dziadzio)
    • wyróżnienie - Aleksandra Malesińska klasa III (M. Dziadzio)

    Konkurs pt. "Różaniec - skarb, który trzeba odkryć"

    • II miejsce - Jan Laskowski klasa III (M. Łuczaj)

    wyróżnienie:

    • Aleksandra Malesińska klasa III (D. Malesińska)
    • Michalina Dąbrowska klasa I (K. Tołoczko)

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Żartowanie z zieleni. Figle Pani Jesieni" w ramach IV Jesieni Talentów

    • wyróżnienie - Magdalena Borsukiewicz klasa IV (A. Popławska)

    V Podlaski Konkurs Recytatorsko - Plastyczny "Twórczość k.s Jana Twardowskiego słowem i pędzlem malowana"

    • II miejsce - Filip Kosior klasa VI (T. Bułach)
    • wyróżnienie - Krzysztof Dzięgielewski klasa I (K. Tołoczko)

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Pocztówka lub ozdoba bożonarodzeniowa"

    • nagroda - Pola Panasewicz klasa I (K. Tołoczko)

    IV Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

    • II miejsce - Weronika Gaweł klasa VI

    Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

    •  zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego - Zuzanna Dojlida klasa VI (T. Bułach)

    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w II sem. r. szk. 2013/14


    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

    • wyróżnienie - Hubert Chmielewski klasa V (nauczyciel odpowiedzialny: mgr A. Bystrek)

    Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko - Planeta”

    • wyróżnienie - Sara Nejman klasa VI (mgr I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

    tytuł laureata:

    • Sara Nejman klasa VI (mgr T. Bułach)
    • Julia Żak klasa VI (mgr T. Bułach)

    XI Podlaski Festiwal Wielkanocny VIII edycja Konkurs plastyczny na projekt pocztówki wielkanocnej

    • I miejsce - Szymon Nieścior klasa VI (mgr G. Nieścior)
    • nominacja do nagrody publiczności - Jan Laskowski klasa II (mgr M. Dziadzio)

    Turniej Łuczniczy Grand Prix Żoliborz 2014-06-10 kategoria: dzieci - chłopcy

    • I miejsce - Franciszek Jackowski klasa III (mgr K. Poniatowicz)

    VII Regionalny Konkurs „Mistrz Origami”

    • wyróżnienie - Aleksandra Malesińska klasa II (mgr D. Malesińska)

    I edycja Konkursu Piosenki Rosyjskiej

    • wyróżnienie - Agata Woroszyło klasa V (mgr T. Bulach)

    III edycja Miejskiego Konkursu Plastycznego „Król Stefan Batory – wielki władca Polski”

    • I miejsce - Szymon Nieścior klasa VI (mgr G. Nieścior)

    XIII edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego Twórczości Karola Wojtyły „Nie lękaj się, zaufaj nadziei”

    • I miejsce - Filip Kosior klasa V (mgr T. Bułach)
    • II miejsce - Maria Nejman (mgr T. Bułach)

    EKOKONKURS „Baterie – zagrożenie dla środowiska i ludzi”

    tytuł ekoucznia:

    • Patryk Kozłowski klasa IV (mgr D. Malesińska)
    • Jakub Ciołkiewicz klasa III (mgr D. Malesińska)

    Międzyszkolny Konkurs Językowo-Informatyczny o zasięgu Międzynarodowym „Oblicza Kanady”

    • wyróżnienie - Szymon Nieścior klasa VI (mgr G. Nieścior)

    IV edycja Międzyszkolnego Konkursu Literackiego „I Ty możesz zostać Andersenem”

    • nagroda - Wojciech Dojlida klasa III (mgr K. Poniatowicz)
    • wyróżnienie - Jakub Ciołkiewicz klasa III (mgr K. Poniatowicz)

    Międzyszkolny Konkurs Recytatorski kl. III „Jan Brzechwa”

    • wyróżnienie - Antoni Jackowski klasa III (mgr K. Poniatowicz)


    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w I sem. r. szk. 2013/14


    Ogólnopolski konkurs Multitest 2013 z przyrody

    wyróżnienia:

    • Chmielewski Hubert klas V ( nauczyciel odpowiedzialny: mgr I. Sołowiej)
    • Jackowska Maria klasa VI (mgr I. Sołowiej)
    • Nejman Sara Klasa VI (mgr I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Świat, Europa, Polska głęboko wpisane w serce Jezusa"

    • I miejsce - Malesińska Aleksandra kl. II (mgr M. Dziadzio)
    • II miejsce - Laskowski Jan kl. II (mgr M. Dziadzio)
    • II miejsce - Żak Julia kl. VI (mgr A. Matys)

    wyróżnienia:

    • Wyrzykowska Agnieszka kl.II (mgr M. Dziadzio)
    • Borsukiewicz Magdalena kl. III (mgr K. Poniatowicz)
    • Dojlida Wojciech kl. III (mgr K. Poniatowicz)
    • Sierbo Karolina kl. VI (mgr A. Matys)
    • Nieścior Szymon kl.VI (mgr G. Nieścior)

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Językowy Białystok, The place I live in

    nagrody:

    • Malesińska Aleksandra kl. II (mgr K. Jabłońska)
    • Dojlida Wojciech kl. III (mgr G. Nieścior)

    Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej "Najdroższy wyraz: Ojczyzna"

    • II miejsce: Kosior Filip kl. V (mgr T. Bułach)
    • III miejsce: Nejman Sara kl.VI (mgr T. Bułach)

    Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji A. Mickiewicza

    • III miejsce: Nejman Sara kl.VI

    "Spotkanie z poezją J. Tuwima" - konkurs plastyczny

    • II miejsce: Jackowski Antoni kl. III(mgr K. Poniatowicz)
    • III miejsce: Borsukiewicz Magdalena kl. III (mgr K. Poniatowicz)
    • nagroda: Jackowski Franciszek kl. III (mgr E. Laskowska)

    Międzyszkolny Konkurs kolęd i pastorałek

    • wyróżnienie: Gaweł Weronika kl. V

    Konkurs pt. "Anioł oczami dziecka"

    nagrody:

    • Malesińska Aleksandra kl. II (mgr A. Matys)
    • Laskowski Jan kl. II (mgr A. Matys)
    • Nieścior Szymon kl. VI (mgr A. Matys)


    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w II sem. r. szk. 2012/13


    Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

    • Tytuł laureata zdobył: Szewczyk Mateusz kl.VI (mgr T. Bułach)

    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

    wyróżnienia:

    • Go Piotr kl. VI (mgr A. Bystrek)
    • Chmielewski Hubert kl. IV (mgr A. Bystrek)
    • Rogalska Gabriela kl. IV (mgr A. Bystrek)

    Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko – Planeta”

    Wynik bardzo dobry uzyskali:

    • Niemotko Michał kl.VI (mgr I. Sołowiej)
    • Jackowska Maria kl. V (mgr I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Poeci naszym dzieciom –Wanda Chotomska

    • I miejsce: Nejman Maria kl. III (mgr D. Malesińska)
    • III miejsce: Lotko Gabriela kl. III (mgr D. Malesińska)
    • III edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „Człowiek- Moja najwspanialsza podróż”
    • wyróżnienie: Malesińska Aleksandra kl. I (mgr E. Laskowska)

    VI Regionalny Konkurs „Mistrz Origiami”

    • I miejsce: Malesińska Aleksandra kl. I (mgr M. Dziadzio)

    IV Wojewódzki Konkurs Pieśni Religijnej

    wyróżnienia:

    • Nejman Sara kl. V (mgr K. Jabłońska)
    • Żak Julia kl. V (mgr K. Jabłońska)

    V Wojewódzki Konkurs Plastyczny z cyklu Literackie podróże małe i duże „W tajemniczym świecie książek”

    • nagroda: Malesińska Aleksandra kl. I (mgr D. Malesińska)

    Konkurs Plastyczny Bractwa Prawosławnego w Białymstoku „Cyryl i Metody – pierwsi nauczyciele Słowian”

    • III miejsce: Nieścior Szymon kl. V (mgr G. Nieścior)

    Powiatowy Konkurs „Trzymaj formę”

    Drużynowo wyróżnienie otrzymali:

    • Kosior Weronika kl. VI
    • Ściesiński Konrad kl. VI
    • Nieścior Szymon kl. VI

    XI Miejski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły „Nie lękaj się – zaufaj nadziei”

    • I miejsce: Kosior Weronika kl. VI (mgr T. Bułach)
    • III miejsce: Borsukiewicz Aleksandra kl. VI (mgr T. Bułach)
    • wyróżnienie: Nejman Sara kl. V (mgr T. Bułach)

    XI Miejski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły

    • I miejsce: Nejman Maria kl. III (mgr D. Malesińska)
    • wyróżnienie: Lotko Gabriela kl. III (mgr D. Malesińska)

    Miejski konkurs plastyczny „Stefan Batory –wydarzenia związane z wielkim władcą”

    • II miejsce: Nieścior Szymon kl. V (mgr G. Nieścior)

    Międzyszkolny Konkurs Literacki „Bajki z Puszczy Knyszyńskiej”

    • I miejsce: Jackowska Maria kl. V (mgr T. Bułach)
    • III miejsce: Żak Julia kl. V (mgr T. Bułach)

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Moje bezpieczne wakacje”

    nagrody:

    • Sierbo Karolina kl. V (mgr E. Laskowska)
    • Laskowski Jan kl. I (mgr E. Laskowska)
    • Malesińska Aleksandra kl. I (mgr E. Laskowska)
    • Łomanowska Weronika kl. 0 (mgr E. Laskowska)
    • wyróżnienie: Jackowski Franciszek kl. II (mgr E. Laskowska)

    VIII Edycja ekokonkursu „Baterie- zagrożenia dla środowiska i ludzi”

    wyróżnienie:

    • Ciołkiewicz Jakub kl. II (mgr A. Borawska)
    • Kozłowski Patryk kl. III (mgr A. Borawska)
    • Laskowski Jan kl. I (mgr A. Borawska)
    • Jackowska Maria kl. V (mgr A. Borawska)

    Ogólnopolska Akcja zbiórki Baterii „Działaj czysto” - VIII Edycja

    • I miejsce i Tytuł EKOSZKOŁY


    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w I sem. r. szk. 2012/13


    III edycja Wojewódzkiego konkursu plastycznego "Moja wiara- moja rodzina - mój Bóg"

    • I miejsce: Aleksandra Malesińska kl.I (mgr M. Dziadzio)
    • wyróżnienie: Jan Laskowski kl. I (mgr M. Dziadzio)
    • I miejsce: Sara Nejman kl. V (mgr A. Popławska)
    • II miejsce: Szymon Nieścior kl. V (mgr A. Popławska)
    • III miejsce: Zuzanna Dojlida kl. V (mgr A. Popławska)

    wyróżnienia:

    • Gabriela Rogalska kl. IV (mgr A. Popławska)
    • Karolina Sierbo kl. V (mgr A. Popławska)
    • Mateusz Gryko kl. V (mgr A. Popławska)

    Konkurs plastyczno -techniczny "Miś wiernym przyjacielem"

    • nagroda: Olgierd Dąbrowski kl. I (mgr M. Dziadzio)

    III Powiatowy konkurs recytatorsko - plastyczny " Twórczość Juliana Tuwima słowem i pędzlem malowana"

    • I miejsce: Antoni Jackowski kl. II (mgr K. Poniatowicz)

    Miejski konkurs matematyczny dla uczn. klas III "Mały matematyk"

    • wyróżnienie: Michał Sienkiewicz kl. III (mgr D. Malesińska)

    Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

    • zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego: Mateusz Szewczyk kl. VI (mgr T. Bułach


    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w II sem. r. szk. 2011/12


    Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

    • tytuł laureata: Suchoicki Kacper kl. VI (mgr I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego

    • tytuł finalisty: Suchoicki Kacper kl. VI (mgr I. Sołowiej)

    Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

    wyróżnienia:

    • Go Piotr kl. V (mgr A. Bienias)
    • Gabrel Bartłomiej kl. IV (mgr A. Bienias)
    • Chmielewski Hubert kl. III (mgr A. Bienias)

    Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Eko - Planeta”

    wynik bardzo dobry:

    • Gabrel Przemysław kl. VI (mgr I. Sołowiej)
    • Jackowska Maria kl. IV (mgr I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs Recytatorski kl. III „Poeci naszym dzieciom”

    • I miejsce: Kosior Filip kl. III (mgr M. Dziadzio)
    • wyróżnienie: Buchtarewicz Aleksandra kl. III (mgr M. Dziadzio)

    Wojewódzki Konkurs Plastyczny organizowany przez Galerię Ślendzińskich „Mój pamiętnik – pierwsze zauroczenie”

    • nagroda: Laskowski Jan kl. 0 (mgr E. Laskowska)

    VI Ekumeniczny Konkurs Wojewódzki „Matka Boża w ikonie”

    • III nagroda: Nieścior Szymon klIV (mgr G. Nieścior)

    Zawody EAST ROBO OPEN 2012 o Puchar Dziekana Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej (zaprogramowanie, skonstruowanie i wystartowanie pojazdu)

    • I miejsce: Nieścior Szymon kl. IV (mgr G. Nieścior)

    XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ”Pisanki, kraszanki, wyrywanki”

    nagrody:

    • Rogalska Gabriela kl. III (mgr M. Dziadzio)
    • Chmielewski Hubert kl. III (mgr M. Dziadzio)
    • Chmielewski Marcin kl. I (mgr K. Poniatowicz)

    Regionalny Konkurs „Zanim Karol został Janem Pawłem II”

    • wyróżnienie: Malesińska Aleksandra kl. 0 (mgr D. Malesińska)

    X Edycja Miejskiego Konkursu Recytatorskiego poezji i prozy Karola Wojtyły „Nie lękaj się, zaufaj nadziei”

    • III miejsce: Nejman Sara kl. IV (mgr T. Bułach)
    • wyróżnienie: Nejman Maria kl. II (mgr D. Malesńska)

    Miejski Konkurs z Języka Angielskiego „Britain in my eyes”

    • II miejsce: Nieścior Szymon kl. IV (mgr G. Nieścior)

    Miejski Konkurs Języka Angielskiego „Paint a Song”

    • wyróżnienie: Jackowski Franciszek kl. I (mgr G. Nieścior)

    Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Modelinkowe cudaki - magiczne zwierzaki”

    • II miejsce: Rogalska Gabriela kl. III (mgr M. Dziadzio)

    Międzyszkolny Konkurs Literacki „I ty możesz zostać Andersenem”

    • I miejsce: Rogalska Gabriela kl. III (mgr M. Dziadzio)

    IX Międzyszkolny Konkurs Literacki „Moja bajka”

    • wyróżnienie: Rogalska Gabriela kl.III (mgr M. Dziadzio)

    Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Barwy wiosny w kwiatach”

    • wyróżnienie: Zuzanna Dojlida kl. III (mgr M. Dziadzio)


    OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW KATOLICKIEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ

    im. ks. F. Blachnickiego w Białymstoku w I sem. r. szk. 2011/12


    Wojewódzki Konkurs z Przyrody - XII 2011

    • Przejście do etapu rejonowego oraz wojewódzkiego: Stasiełuk Kacper kl. VI (mgr I. Sołowiej)

    Wojewódzki Konkurs z Informatyki - XII 2011

    • Przejście do etapu rejonowego: Stasiełuk Kacper kl. VI (mgr E. Laskowska)