logo
 • Kadra Zespołu Szkół Katolickich

  Pani Karolina Tołoczko - Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich

  Nauczyciele Katolickiej Szkoły Podstawowej:


       Pani Marzanna Maria Oniśko - Psycholog Zespołu Szkół Katolickich, do 2018 r. dyrektor 

   „Jest najlepszą Panią dyrektor. Pani dyrektor jest mądra, miła, ciepła, spokojna, wesoła i pomysłowa. Uczy nas podążać drogami Chrystusa. Umie modlić się po angielsku i poważnie rozmawiać. Lubimy, kiedy czyta lub opowiada nam historie”

  – uczniowie kl. II-VI 

    

  Pani Marzenka - Wicedyrektor

  Dba o właściwy przebieg procesu dydaktyczno-wychowawczego. Wspiera nauczycieli i służy im doświadczeniem. Z dumą obserwuje postępy przedszkolaków. Zawsze znajdzie czas, aby pobawić się z maluchami. Prowadzi zajęcia z programowania dla 5 - latków.

  Pani Karolina P. - Wychowawca klasy III

  „Bardzo lubimy Panią Karolinę, ponieważ jest miła dla wszystkich, cierpliwa i nigdy nie krzyczy. <<Fajnie>> prowadzi z nami lekcje, podobają nam się też prowadzone przez Nią pozalekcyjne zajęcia matematyczne”.

  - uczniowe kl. III

       Pani Karolina T. - Wychowawca klasy I 

  „Bardzo lubimy panią Karolinę. Nasza Pani jest najlepsza i zna się na wszystkim. Uczy nas cyferek i literek i o trudnych rzeczach. Jest uśmiechnięta, wesoła, miła, bardzo mądra i dobra dla nas. Pomaga nam, kiedy czegoś nie umiemy. Zna się na obcych językach”

  – uczniowie kl. I

  Pani Ania - Wychowawca klasy V, nauczyciel matematyki 

  "Pani Ania prowadzi lekcje w ciekawy sposób, a przy tym bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia matematyczne. Rozumie wszystkich uczniów, jest wyrozumiała, dobrze nam się z Nią rozmawia. To nauczyciel miły, pogodny, spokojny, ale i wymagający."

  - uczniowie kl. IV-VI

  Pani Tereska - Wychowawca klasy VI, nauczyciel j. polskiego  

  „Bardzo nas lubi, a my bardzo lubimy Ją – jest  kochana. Jest zawsze otwarta na nasze propozycje, wesoła, uśmiechnięta, ma poczucie humoru, sprawiedliwa, wymagająca. Robi piękne gazetki szkolne, ma dużo pomysłów. Dba o to, żebyśmy z lekcji wynieśli jak najwięcej. Poza tym nasza Pani ciekawie tłumaczy tematy i pomaga nam ćwiczyć ortografię”

  – uczniowie kl. V i VI

  Pani Ewa - Wychowawca klasy VII oraz świetlicy, nauczyciel zajęć komputerowych

  "Bardzo Ją lubimy za uśmiech na twarzy, za to, że rozumie nasze potrzeby, angażuje się w życie klasy oraz że można z Nią porozmawiać o wszystkim. Dobrze gotuje na kole kulinarnym i uczy nas jak korzystać z komputerów w bezpieczny sposób. Poza tym ładnie maluje, jest bardzo miła, wesoła, pomysłowa, spokojna, cierpliwa, wyrozumiała i konsekwentna."

  - uczniowie kl. II - VI

        Pani Iza - Nauczyciel j. angielskiego 

      "To dzięki Pani Izie poznaliśmy Past Continous i inne czasy w języku angielskim. Lubimy Ją za to, że zawsze ciekawie prowadzi zajęcia, uczy nas <<fajnych>> piosenek, dobrze tłumaczy nowe zagadnienia. Zawsze gotowa jest wyjaśnić wszystko, o co pytamy. Zawsze jest uśmiechnięta, spokojna, cierpliwa, dużo żartuje, nigdy się nie złości ani nie gniewa."

  - uczniowie kl. II-VI

  Pani Ania - Wychowawca klasy IV, nauczyciel religii 

  „Jest miła i uśmiechnięta. Dobrze uczy religii - pomaga nam odróżniać dobro od zła, dba o to, żebyśmy nie stosowali niechrześcijańskich symboli. Odpowiada na nasze pytania, super tłumaczy, ładnie gra na gitarze. Dzięki Pani Ani mamy mocniejszą wiarę”

  uczniowie kl. IV - VII

        Pani Irenka - Nauczyciel przyrody, biologii i geografii

  „Jest dobrą, wesołą i miłą osobą, często żartuje. Jest wymagająca, ale sprawiedliwie ocenia. Pani Irenka to nasza nauczycielka od przyrody - wie wszystko o botanice i o ludziach. Dobrze tłumaczy nowy materiał, łatwo można ją zrozumieć. Zwraca naszą uwagę na najmniejszą ciekawostkę”

  uczniowie kl. V -VII

  Pani Ania T. - Nauczyciel j. niemieckiego

  "Pani Ania świetnie zna języki. <<Fajnie>> prowadzi zajęcia, podczas których organizuje interesujące zabawy i  opowiada wiele ciekawostek. Umie rozmawiać z uczniami, jest mądra, uczciwa, wyrozumiała, cierpliwa, uśmiechnięta, ale i konsekwantna."

  - uczniowie kl. II - VI

  Pani Jola - Nauczyciel W-F

  "Pani Jola jest najlepszą panią do W-F-u. Umie rozmawiać z dziećmi, rozumie uczniów, nie krzyczy. Jest zawsze wesoła, miła, zabawna, pomocna, sprawiedliwa, ale też wymagająca."

  - uczniowie kl. IV - VI

  Pani Agnieszka - Nauczyciel plastyki

  „Jest sympatyczna, miła, zabawna, pomysłowa, dobra, sprawiedliwa, ale i wymagająca. Na lekcjach robimy z Panią Agnieszką fajne, ciekawe rzeczy plastyczne. Podczas zajęć Pani opowiada nam ciekawostki. Nauczyła nas wielu metod malowania”   

  uczniowie kl. IV i V

  Pan Damian - Nauczyciel muzyki

  „Jest bardzo fajny, miły, sympatyczny, zawsze uśmiechnięty. Pięknie śpiewa, ładnie gra na flecie, nie zanudza na lekcjach i uczy nas łagodnie, nie denerwuje się. Odpowiada nam”

  - uczniowie kl. IV i VII

  Pani Justyna - Nauczyciel zajęć technicznych

  "Razem z Panią Justyną robimy na lekcjach dużo <<fajnych>> rzeczy. Pani Kira jest bardzo kreatywna, ma wiele pomysłów na wykonanie ciekawych przedmiotów. Na zajęciach jest zawsze miła i uśmiechnięta, wesoła, pomocna, wyrozumiała, ale też wymagająca. Biegle włada <<językiem szóstoklasistów>>."

  - uczniowie kl. IV - VI

  Pan Marcin - Nauczyciel piłki nożnej

  Jest najlepszy. Jest miły, uśmiechnięty, opowiada kawały. Lubimy z nim rozmawiać. Pan Marcin nauczył nas wiele, w tym jak dbać o formę”

  - uczniowie kl. IV i V


  Pani Ania G. - Nauczyciel j. hiszpańskiego

  "Dzięki Pani Ani umiemy porozumiewać się w języku hiszpańskim. Pani Ania lubi z nami żartować, jest wesoła, sympatyczna, kreatywna, rozumie nasze potrzeby"

  - uczniowie kl. II - VI

  Nauczyciele Katolickiego Przedszkola: 

  Pani Justyna

  Wychowawczyni grupy Motylki. Pomaga najmłodszym dzieciom wejść w życie przedszkolne. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.       

  Pani Paulina

  Wychowawczyni grupy Motylki. Razem z nią maluchy poznają wspaniałe zabawy. Prowadzi zajęcia z rytmiki, dając poznać naszym przedszkolakom wspaniały świat muzyki i śpiewu.

  Pani Dorota S.

  Wychowawczyni grupy Żabki. towarzyszy młodszym przedszkolakom w poznawaniu otaczającego świata. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.

  Pani Agnieszka

  Jest wychowawczynią grupy Żabki. Wspólnie z młodszymi przedszkolakami odkrywa to, co nowe i nieznane. Uczy samodzielności i dbania o kulturę prozdrowotną.                     

  Pani Dorota M.

  Wychowawczyni grupy Pszczółki. Razem ze starszymi przedszkolakami poznaje fascynujący świat, w którym żyjemy. Pomaga rozwijać dziecięcą kreatywność, pomysłowość i wyobraźnię poprzez prowadzenie ciekawych zajęć.

  Pani Ala

  Pomoc nauczyciela w grupie Motylki. Pomaga najmłodszym przedszkolakom, aby czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Niezbędna przy posiłkach, leżakowaniu i przytulaniu dzieci.

  Pani Kasia

  Pomoc nauczyciela w grupie Żabki. Pomaga w opiece nad młodszymi przedszkolakami. Jest zawsze z  dziećmi, troszczy się o każdego, razem śpiewa i się bawi.

  Pani Kinga

  Pomoc nauczyciela w grupie Pszczółki. Zawsze obecna, chętnie pomaga każdemu, gdy potrzebna pomocna dłoń. Czuwa nad samodzielnością starszych przedszkolaków.