logo
 • Kadra pedagogiczna

              

  Marzanna Maria Oniśko - Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich

  Dba o wspaniałą atmosferę i warunki, które zapewniają dzieciom właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Jest zawsze uśmiechnięta i radosna. Chętnie służy pomocą dzieciom i rodzicom.

  Kadra w Katolickim Przedszkolu:

  Pani Justyna

  Wychowawczyni grupy Motylki. Pomaga najmłodszym dzieciom wejść w życie przedszkolne. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.  

  Pani Paulina

  Wychowawczyni grupy Motylki. Razem z nią maluchy poznają wspaniałe zabawy. Prowadzi zajęcia z rytmiki, dając poznać naszym przedszkolakom wspaniały świat muzyki i śpiewu.

  Pani Dorota S.

  Wychowawczyni grupy Żabki. Towarzyszy młodszym przedszkolakom w poznawaniu otaczającego świata. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.

  Pani Agnieszka

  Jest wychowawczynią grupy Żabki. Wspólnie z młodszymi przedszkolakami odkrywa to, co nowe i nieznane. Uczy samodzielności i dbania o kulturę prozdrowotną.                  

  Pani Dorota M.

  Wychowawczyni grupy Pszczółki. Razem ze starszymi przedszkolakami poznaje fascynujący świat, w którym żyjemy. Pomaga rozwijać dziecięcą kreatywność, pomysłowość i wyobraźnię poprzez prowadzenie ciekawych zajęć.

  Pani Ala

  Pomoc nauczyciela w grupie Motylki. Pomaga najmłodszym przedszkolakom, aby czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Niezbędna przy posiłkach, leżakowaniu i przytulaniu dzieci.

  Pani Kasia

  Pomoc nauczyciela w grupie Żabki. Pomaga w codziennej opiece nad młodszymi przedszkolakami. Troszczy się o każdego, razem śpiewa i się bawi.

  Pani Kinga

  Pomoc nauczyciela w grupie Pszczółki. Zawsze obecna, chętnie pomaga każdemu, gdy potrzebna pomocna dłoń. Czuwa and samodzielnością starszych przedszkolaków.