• Kadra pedagogiczna

Marzanna Maria Oniśko - Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich

Dba o wspaniałą atmosferę i warunki, które zapewniają dzieciom właściwy rozwój fizyczny i psychiczny. Jest zawsze uśmiechnięta i radosna. Chętnie służy pomocą dzieciom i rodzicom.

Kadra w Katolickim Przedszkolu:

Pani Justyna

Wychowawczyni grupy Motylki. Pomaga najmłodszym dzieciom wejść w życie przedszkolne. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.

Pani Paulina

Wychowawczyni grupy Motylki. Razem z nią maluchy poznają wspaniałe zabawy. Prowadzi zajęcia z rytmiki, dając poznać naszym przedszkolakom wspaniały świat muzyki i śpiewu.

Pani Dorota S.

Wychowawczyni grupy Żabki. Towarzyszy młodszym przedszkolakom w poznawaniu otaczającego świata. Wprowadza dzieci w świat języka angielskiego i kultury anglojęzycznej.

Pani Agnieszka

Jest wychowawczynią grupy Żabki. Wspólnie z młodszymi przedszkolakami odkrywa to, co nowe i nieznane. Uczy samodzielności i dbania o kulturę prozdrowotną.

Pani Dorota M.

Wychowawczyni grupy Przczółki. Razem ze starszymi przedszkolakami poznaje fascynujący świat, w którym żyjemy. Pomaga rozwijać dziecięcą kreatywność, pomysłowość i wyobraźnię poprzez prowadzenie ciekawych zajęć.

Pani Ala

Pomoc nauczyciela w grupie Motylki. Pomaga najmłodszym przedszkolakom, aby czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Niezbędna przy posiłakch, leżakowaniu i przytulaniu dzieci.

Pani Kasia

Pomoc nauczyciela w grupie Żabki. Pomaga w codziennej opiece nad młodszymi przedszkolakami. Troszczy się o każdego, razem śpiewa i się bawi.

Pani Kinga

Pomoc nauczyciela w grupie Pszczółki. Zawsze obecna, chętnie pomaga każdemu, gdy potrzebna pomocna dłoń. Czuwa and samodzielnością starszych przedszkolaków.