• Kadra pedagogiczna

Marzanna Maria Oniśko - Dyrektor Zespołu Szkół Katolickich

„Jest najlepszą Panią dyrektor. Pani dyrektor jest mądra, miła, ciepła, spokojna, wesoła i pomysłowa. Uczy nas podążać drogami Chrystusa. Umie modlić się po angielsku i poważnie rozmawiać. Lubimy, kiedy czyta lub opowiada nam historie”

– uczniowie kl. II-VI

Nauczyciele Katolickiej Szkoły Podstawowej:

Pani Marzenka - Wicedyrektor

Pani Marzenka jest wesoła i miła, ma poczucie humoru, a do tego pomaga nam, gdy mamy trudne zadania do wykonania. Jest najbardziej wymagającą panią w szkole. Ma bardzo dużo pomysłów i jest plastyczna - potrafi zrobić wszystko”

– uczniowie kl. IV

Pani Karolina P. - Wychowawca klasy II

„Bardzo lubimy Panią Karolinę, ponieważ jest miła dla wszystkich, cierpliwa i nigdy nie krzyczy. <<Fajnie>> prowadzi z nami lekcje, podobają nam się też prowadzone przez Nią pozalekcyjne zajęcia matematyczne”.

- uczniowie kl. II

Pani Karolina T. - Wychowawca klasy III

„Bardzo lubimy panią Karolinę. Nasza Pani jest najlepsza i zna się na wszystkim. Uczy nas cyferek i literek i o trudnych rzeczach. Jest uśmiechnięta, wesoła, miła, bardzo mądra i dobra dla nas. Pomaga nam, kiedy czegoś nie umiemy. Zna się na obcych językach”

– uczniowie kl. III

Pani Ania - Wychowawca klasy IV, nauczyciel matematyki

"Pani Ania prowadzi lekcje w ciekawy sposób, a przy tym bardzo dobrze tłumaczy różne zagadnienia matematyczne. Rozumie wszystkich uczniów, jest wyrozumiała, dobrze nam się z Nią rozmawia. To nauczyciel miły, pogodny, spokojny, ale i wymagający."

- uczniowie kl. IV-VI

Pani Tereska - Wychowawca klasy V, nauczyciel j. polskiego i historii

„Bardzo nas lubi, a my bardzo lubimy Ją – jest  kochana. Jest zawsze otwarta na nasze propozycje, wesoła, uśmiechnięta, ma poczucie humoru, sprawiedliwa, wymagająca. Robi piękne gazetki szkolne, ma dużo pomysłów. Dba o to, żebyśmy z lekcji wynieśli jak najwięcej. Poza tym nasza Pani ciekawie tłumaczy tematy i pomaga nam ćwiczyć ortografię”

– uczniowie kl. V i VI

Pani Ewa - Wychowawca klasy VI oraz świetlicy, nauczyciel zajęć komputerowych

"Bardzo Ją lubimy za uśmech na twarzy, za to, że rozumie nasze potrzeby, angażuje się w życie klasyna z Nią porozmawiać o wszystkim. Dobrze gotuje na kole kulinarnym i uczy nas jak korzystać z komputerów w bezpieczny sposób. Poza tym ładnie maluje, jest bardzo miła, wesoła, pomysłowa, spokojna, cierpliwa, wyrozumiała i konsekwentna."

Pani Monika - Nauczyciel j. angielskiego

"To dzięki Pani Monice poznaliśmy past Continous i inne czasy w języku angielskim. Lubimy Ją za to, że zawsze ciekawie prowadzi zajęcia, uczy nas <<fajnych>> piosenek, dobrze tłumaczy nowe zagadnienia. Zawsze gotowa jest wyjaśnić wszystko, o co pytamy. Jest zawsze usmiechnięta, spokojna, cierpliwa, dużo żartuje, nigdy się nie złości ani nie gniewa."

Pani Ania - Nauczyciel religii

„Jest miła i uśmiechnięta. Dobrze uczy religii - pomaga nam odróżniać dobro od zła, dba o to, żebyśmy nie stosowali niechrześcijańskich symboli. Odpowiada na nasze pytania, super tłumaczy, ładnie gra na gitarze. Dzięki Pani Ani mamy mocniejszą wiarę”

uczniowie kl. IV i V

Pani Irenka - Nauczyciel przyrody

„Jest dobrą, wesołą i miłą osobą, często żartuje. Jest wymagająca, ale sprawiedliwie ocenia. Pani Irenka to nasza nauczycielka od przyrody - wie wszystko o botanice i o ludziach. Dobrze tłumaczy nowy materiał, łatwo można ją zrozumieć. Zwraca naszą uwagę na najmniejszą ciekawostkę”

uczniowie kl. IV i V

Pani Sylwia - Nauczyciel j. niemieckiego

"Pani Sylwia świetnie zna języki. <<Fajnie>> prowadzi zajęcia, podczas których organizuje interesujące zabawy i opowiada wiele ciekawostek. Umie rozmawiać z uczniami, jest mądra, uczciwa, wyrozumiała, cierpliwa, uśmiechnięta, ale i konsekwentna."

Pani Ela - Nauczyciel W-F

"Pani Ela jest najlepszą panią od W-F-u. Umie rozmawiać z dziećmi, rozumie uczniów, nie krzyczy. jest zawsze wesoła, miła, zabawna, pomocna, sprawiedliwa, ale też wymagająca."

- uczniowie kl. IV - VI

Pani Agnieszka - Nauczyciel plastyki

„Jest sympatyczna, miła, zabawna, pomysłowa, dobra, sprawiedliwa, ale i wymagająca. Na lekcjach robimy z Panią Agnieszką fajne, ciekawe rzeczy plastyczne. Podczas zajęć Pani opowiada nam ciekawostki. Nauczyła nas wielu metod malowania”

uczniowie kl. IV i V

Pani Grażyna - Nauczyciel muzyki

„Jest bardzo fajna, miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. Pięknie śpiewa, ładnie gra na flecie, nie zanudza na lekcjach i uczy nas łagodnie, nie denerwuje się. Odpowiada nam”

-- uczniowie kl. IV i V

Pani Kira - Nauczyciel zajęć technicznych

"Razem z panią Kirą robimy na lekcjach dużo <<fajnych>> rzeczy. Pani Kira jest bardzo kreatywna, ma wiele pomysłów na wykonanie ciekawych przedmiotów. Na zajęciach jest zawsze miła i uśmiechnięta, wesoła, pomocna, wyrozumiała, ale też wymagająca. Biegle włada językiem szóstoklasistów."

- uczniowie kl. IV - VI

Pan Piotr - Nauczyciel piłki nożnej

„Jest najlepszy. Jest miły, uśmiechnięty, opowiada kawały. Lubimy z nim rozmawiać. Pan Piotr nauczył nas wiele, w tym jak dbać o formę”

- uczniowie kl. IV i V

Pani Ania B. - Nauczyciel j. hiszpańskiego

"Dzięki Pani Ani umiemy porozumiewać się w języku hiszpańskim. Pani Ania lubartować, jest wesoła, smpatyczna, kreatywna, rozumie nasze potrzeby."