• Jasełka w Przedszkolu

W dniu 20 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się spotkania opłatkowe. Dzieci z każdej grupy przedszkolnej  przedstawiły jasełka dla swoich rodziców. W spotkaniu uczestniczył ks. Mirosław Stankiewicz z parafii Miłosierdzia Bożego, który przełamał się z nami opłatkiem. Wspólny śpiew połączył wszystkich zgromadzonych. Pani Dyrektor powiedziała, że Święta Bożego Narodzenia przypominają o tym, że dla każdego jest miejsce przy betlejemskim żłobie. W świątecznym nastroju mogliśmy skosztować słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Rodziców.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie w przygotowaniu jasełek i życzymy błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia – niech nasza wiara będzie jeszcze większa niż dotychczas.