• Jasełka i spotkanie opłatkowe społeczności Zespołu Szkół Katolickich

18 grudnia 2015r. tradycyjnie, jak co roku, odbyło się w naszej szkole spotkanie opłatkowe całej społeczności Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Transportowej 2. Na początku ks. kanonik Mirosław Niebrzydowski poświęcił budynek Szkoły. Następnie oglądaliśmy jasełka „Rodzi się Miłość” przygotowane przez uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej. Pod koniec jasełek dzieci z przedszkola dołączyły jako kolędnicy – zaśpiewały i zatańczyły do kolędy „Największy Gazda”.

Po części artystycznej  ks. kanonik Tadeusz Żdanuk przeczytał Słowo Boże i wygłosił krótkie orędzie. Następnie życzenia złożyła Pani Dyrektor i zaprosiła do składania życzeń oraz dzielenia się opłatkiem. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem w radosnej i świątecznej atmosferze.