• Jasełka i spotkanie opłatkowe

18 grudnia dzieci z Katolickiego Przedszkola uczestniczyły w spotkaniu opłatkowym całej społeczności Zespołu Szkół Katolickich przy ul. Transportowej 2. Na początku ks. kanonik Mirosław Niebrzydowski poświęcił budynek Szkoły. Następnie oglądaliśmy jasełka wystawione przez uczniów Katolickiej Szkoły Podstawowej - byliśmy świadkami niezwykłej historii narodzin Pana Jezusa. Pod koniec jasełek przedszkolaki dołączyły jako kolędnicy – zaśpiewały i zatańczyły do kolędy „Największy Gazda”.

Po części artystycznej orędzie wygłosił ks. kanonik Tadeusz Żdanuk. Po wysłuchaniu Słowa Bożego oraz modlitwie przystąpiliśmy do składania życzeń i dzielenia się opłatkiem. Uroczystość zakończyła się poczęstunkiem w radosnej i świątecznej atmosferze.