• Informacje bieżące

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie z okazji Dnia Wdzięczności Rodzicom, który odbędzie się 25 maja (czwartek):

godz. 15.00 - Motylki

godz. 15.30 - Pszczółki

godz. 16.00 - Żabki

DRODZY RODZICE!

Chcemy przekazać kilka informacji:

1.   Bezpłatne godziny pracy przedszkola zostały ustalone na: 8.00-13.00.

2. Opłata za wyżywienie w październiku wnosi 5zł x 21 dni czyli 105zł  do 10 - tego każdego miesiąca;

„Opłata Stała” jest wyliczana indywidualnie, poza godzinami bezpłatnymi, (tj. od 8.00 do 13.00), za każdą rozpoczętą godzinę wnosimy opłatę 1zł. Należy policzyć ilość godzin deklarowanych dziennie x 1 zł razy 22 dni czy np. dziecko przebywa od 7.00 do 16.00 – opłata będzie wynosić: 4 x 22dni = 88zł. (1 godz. rano + 3 godz. od 13.00 - 16.00 = 4). Osoby uprawnione do zniżek muszą udokumentować uprawnienia zgodnie z umową. Opłaty wnosimy na konto lub w Sekretariacie do 10 danego miesiąca. Nieobecności i wszystkie godziny są rozliczane po zakończonym miesiącu. Nieobecność dziecka należy zgłosić do godz. 15.00 poprzedniego dnia. W innym wypadku stawka za wyżywienie będzie naliczana normalnie.

3. Przy wprowadzaniu dziecka do Grupy należy wpisać godzinę przyprowadzenia dziecka wraz z podpisem a przy wyjściu wpisać godzinę odbioru i złożyć podpis. Jest to bardzo ważne do rozliczenia godzin i stanowi dokument prosimy bardzo tego pilnować. W przypadku braku wpisu będą naliczane godziny.

4. Prosimy rodziców, aby nie wchodzili do sal, ale rozstawali się z dzieckiem przy drzwiach. (W przypadku brzydkiej pogody nakładamy ochraniacze – z pudełka przy „KUBUSIU PUCHATKU” przed schodami na piętro).

5. Wózek lub fotelik można zostawiać w Szatni II – drugie drzwi po prawej stronie od wejścia. Jadłospis i Ramowy Plan dnia – na tablicy w szatni.

Katolickie Przedszkole im. ks.F. Blachnickiego w Białymstoku bierze udział w konkursie "Przedszkole za 1 zł" od września bieżącego roku do końca sierpnia 2020 roku, w związku z czym opłaty za przedszkole wynoszą tak samo jak w przypadku przedszkoli samorządowych.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca w naszym Przedszkolu!

Serdecznie zapraszamy!