• Finał programu "Śniadanie daje moc"

Podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie z kl. II i III brali udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym ŚNIADANIE DAJE MOC. Ideą programu jest przekazanie najmłodszym cennych informacji, w oparciu o 12 zasad zdrowego odżywiania, o roli prawidłowego żywienia. Interaktywna forma przeprowadzenia zajęć oparta na opracowanych przez metodyka scenariuszach jest bardzo atrakcyjna dla dzieci. W tym roku uczniowie wykonywali Misje Śniadaniowe w 3 kategoriach zadań (misje klasowe, domowe i specjalne). Finałem programu był Dzień Śniadanie Daje Moc, który odbył się 8 listopada. Podczas uroczystego śniadania zorganizowanego na szkolnej stołówce uczniowie dzielili się przyniesionymi produktami i wspólnie przygotowali zdrowe, kolorowe posiłki i pyszne koktajle owocowe. W trakcie śniadania odwiedzili nas także Państwo z telewizyjnego programu informacyjnego „Obiektyw” TVP3 Białystok. Jeszcze tego samego dnia transmisja z wydarzenia pojawiła się w programie.