• Dzień Wszystkich Świętych

25 października dzieci obchodziły Dzień Wszystkich Świętych. „Taki duży, taki mały może świętym być” – słowa piosenki zespołu Arki Noego przypominały o codziennym zadaniu chrześcijanina. „Czy z wiercipięty może być święty?” -  wiersz Beaty Kołodziej zainspirował nas do szukania odpowiedzi na temat świętości w codzienności. Na nasze święto przybyli wybrani patronowie m. in. św. Justyna, św. Maciej, św. Barbara, św. Franciszek z Asyżu, św. Krzysztof, św. Dorota, św. Nikodem, św. Klara, św. Jan Chrzciciel, św. Maryja, św. Jerzy, a także aniołowie lub archaniołowie. Niespodziewanie przyszła do nas również św. Faustyna i opowiedziała jak można dojść do nieba. Dzieci nie tylko poznawały wybranych świętych, ale również same podejmowały trud naśladowania ludzi żyjących blisko Boga. Pełne zaangażowanie dzieci zaowocowało radością, cierpliwością i otwarciem na innych. Na koniec dzieci otrzymały zawieszkę anioła, który ma przypominać o jego obecności i pomocy we dnie i w nocy.