• Dzień Wdzięczności Rodzicom w KSP

Dnia 28 maja 2015r. odbył się w naszej szkole Dzień Wdzięczności Rodzicom. Jak co roku uczniowie przygotowali specjalną część artystyczną, którą zaprezentowali licznie przybyłym rodzicom. Śpiewali, tańczyli i grali w scenkach, ponieważ chcieli podziękować rodzicom za wielką miłość i trud wkładany w ich wychowanie.  W tym roku uczniowie klasy I przenieśli na chwilę wszystkich do upalnej Grecji prezentując grecki taniec „Zorba”. Klasa II wywołała niejeden uśmiech na twarzy recytując piękne wiersze. Klasa III w dowód wdzięczności odegrała scenki biblijne. Uczniowie klasy IV specjalnie na tę okazję napisali wiersze, które sami odczytali, zaś uczniowie klasy VI zadedykowali swoim rodzicom piosenkę. Na zakończenie wszyscy uczniowie wręczyli rodzicom samodzielnie wykonane prezenty wywołując przy tym wiele wzruszeń. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, jak zwykle integrującego całą społeczność szkolną. Dodatkową atrakcją było spotkanie na boisku szkolnym, gdzie wielką radość wzbudziły wspólne gry i zabawy dzieci, nauczycieli i rodziców.