• Dzień św. Mikołaja w KSP

4 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy święto Świętego Mikołaja. Postać tego biskupa uczy nas pomocy i miłości do drugiego człowieka. W tym roku klasa II chcąc przybliżyć ją wszystkim, aby stała się wzorem do naśladowania i postępowania, przygotowała niezwykłą pantomimę pt.: „Prawdziwa historia Świętego Mikołaja”. Po niej oczywiście nie zabrakło głównego gościa, który podczas wspólnego śpiewania wszedł uroczyście na salę niosąc dla każdego ucznia wspaniałe prezenty. Święty Mikołaj nie zapomniał także o dorosłych i poczęstował słodkościami wszystkich zgromadzonych rodziców oraz nauczycieli. Było dużo radości i śmiechu. Uczniowie w podziękowaniu za przybycie tak wspaniałego gościa obdarowali go własnoręcznie przygotowanymi podarunkami.