• Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października uczniowie KSP  przybyli do szkoły nie po to, aby tak jak każdego dnia uczyć się, ale po to, aby razem z nauczycielami świętować tę uroczystość.

O godzinie 8.15 wszyscy pracownicy, nauczyciele i uczniowie uczestniczyli w Mszy Św. na której nauczyciele i uczniowie złożyli swoje ślubowania.

Po Mszy św. odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W części artystycznej  uczniowie z klasy IV śpiewem i wierszem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów. Następnie uczestniczyliśmy w koncercie przygotowanym przez panią Grażynę oraz uczniów z naszej szkoły. Na zakończenie reprezentanci Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty i złożyli życzenia Pani Dyrektor oraz rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki.

Życzenia Pani Dyrektor i Nauczycielom złożył również Prezes Katolickiego Stowarzyszenia „Ezechiasz”.

Apel zakończyła uroczysta przemowa Pani Dyrektor oraz pasowanie nowych uczniów naszej szkoły.

Atrakcją tego dnia były również lekcje poprowadzone przez uczniów kl. VI. Na koniec wszystkie klasy z wychowawcami udały się na pizzę.