• Dzień Babci i Dziadka w Szkole

Choć styczeń to miesiąc zimowy,  są w nim jednak takie dwa dni,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu - to oczywiście Święto Kochanych Babć i Dziadków. W tym roku obchodziliśmy je w naszej szkole 9 lutego 2017 r., trochę później niż zwykle, co sprawiło, że był to dzień jeszcze bardziej przez wszystkich oczekiwany. Uczniowie klas II-III przedstawili zebranym wspaniały program artystyczny. Były deklamowane wierszyki, śpiewane piosenki, dzieci grały na instrumentach oraz prezentwały przygotowane scenki. Na zakończenie uczniowie wręczyli Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki. W przyjęciu gości pomagali rodzice uczniów klasy II, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Po uroczystości był czas na wspólną zabawę i udział w konkursach. Dziadkowie mogli rywalizować w konkursie z wiedzy na temat własnych wnuków, tańczyli na gazecie oraz z balonikiem lub wykazali się umiejętnością wiązania krawata. Po każdym konkursie była chwila dla fotografa, każdy wiec wyszedł z wyjątkową pamiątką spotkania. Był to niezwykły dzień nie tylko dla uczniów, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień  wielu uśmiechów, wzruszeń i radości. Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za bezgraniczną miłość, dobroć i ciepło i życzymy im dużo zdrowia i długich lat życia.