• Dzień Babci i Dziadka

Uczniowie z klas I-III zaprosili swoje kochane Babcie i swoich wspaniałych Dziadków na wspólne świętowanie Dnia Babci i Dnia Dziadka. W naszej szkole odbyło się ono 21 stycznia. Przybyło bardzo wielu gości. Dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich wnuków. Dzieci przygotowały występy artystyczne, recytowały, śpiewały, czytały własne wiersze, a nawet tańczyły i śpiewały po grecku. Dziadkowie otrzymali również prezenty wykonane przez swoich wnuków. Sprawiły one wiele radości. Po występach artystycznych był czas na wspólną zabawę. Każdy mógł spróbować swoich sił w konkursach. Na koniec nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Był to wspaniały dzień pełen radości i wzruszeń.

Kochanym Babciom i Dziadkom raz jeszcze składamy najserdeczniejsze życzenia!