• Dzień Babci i Dziadka

Dni Babci i Dziadka to w kalendarzu wyjątkowe daty. Święto Dziadków w naszej szkole odbyło się 20 stycznia. Zaproszeni goście przybyli licznie, aby podziwiać występy swoich wnuków i cieszyć się wspólnie spędzonym czasem. Dzieci z najmłodszych klas przygotowały wspaniałe występy artystyczne pełne radości, śpiewu i muzyki. Obdarowały także ukochanych dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami, aby w ten sposób wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek. To przecież od nich otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto w sposób szczególny w tym dniu podziękować. Po występach artystycznych był czas na wspólną zabawę przy muzyce, dziadkowie wraz z wnukami mogli też spróbować swoich sił w konkursach. Nie zabrakło oczywiście słodkiego  poczęstunku i rozmów przy kawie i herbacie. Był to wspaniały dzień, pełen wzruszeń, serdeczności, radości, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia!