• Bal karnawałowy

Ferie zimowe już za nami. Zakończyliśmy je wspaniałym balem karnawałowym, na którym zarówno dzieci jak i nauczyciele poprzebierali się w przepiękne bajkowe postaci. Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Uczniowie mieli okazję wcielić się w choreografów i stworzyć wspólny taniec całej grupy. Dużą radość sprawiły im tańce – wygibańce z hula-hop czy popularne hawajskie limbo. Uczestnicy balu wraz z Panią Dyrektor na czele odbyli także wspaniałą podróż dookoła świata tańcząc i odwiedzając m.in.: Francję, Grecję, Rosję, Argentynę czy Austrię i kończąc na Polsce wspaniałym Polonezem.Nie zabrakło także wielu konkursów, w których uczniowie chętnie brali udział.  W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek.

Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy, ale wszyscy i tak byli jednego zdania, że nie mogą doczekać się balu w następnym roku.