• AKTUALNOŚCI

04.04 (czwartek) wyjazd do teatru (ul. Transportowa).

Fotograf w przedszkolu - ul Transportowa 27.03. (sroda).

Zapraszamy na Rodzinne Warsztaty Rękodzieła - ozdabianie jajek z wykorzystaniem techniki decoupage (ul. Transportowa) 27.03. (środa) o godz. 15.15.

12.03. (wtorek) - Warsztaty archeologiczne w przedszkolu ul. Transportowa.

Zmiana adresu e-mail przedszkola. Nowy adres: przedszkole@budujemyludzi.pl

Od 1 września 2018 r. zmienia się numer konta bankowego Zespołu Szkół Katolickich.

Wszystkie opłaty oprócz wyżywienia należy dokonywać na numer konta:

Bank PEKAO SA  61 1240 1154 1111 0010 8471 5880

natomiast opłat za wyżywienie w przedszkolu  na numer:

Bank PEKAO SA  83 1240 1154 1111 0010 8482 9750

Informujemy, iż  wszystkich opłat dokonujemy z góry za dany miesiąc, do 10 dnia każdego miesiąca.

Z radością informujemy, iż od 1 września 2017 r. uruchomiliśmy 2 NOWE ODDZIAŁY PRZEDSZKOLA  przy ul. Transportowej 2, w budynku Katolickiej Szkoły Podstawowej (os. Nowe Miasto). Przedszkole działa na zasadach Programu Przedszkole za 1 zł  (Rodzice ponoszą odpłatność na zasadach jak dla przedszkoli publicznych). Zapraszamy!

DRODZY RODZICE!

Chcemy przekazać kilka informacji:

1.   Bezpłatne godziny pracy przedszkola zostały ustalone na: 8.00-13.00.

2.„Opłata Stała” jest wyliczana indywidualnie, poza godzinami bezpłatnymi, (tj. od 8.00 do 13.00), za każdą rozpoczętą godzinę wnosimy opłatę 1zł. Należy policzyć ilość godzin deklarowanych dziennie x 1 zł razy 22 dni czy np. dziecko przebywa od 7.00 do 16.00 – opłata będzie wynosić: 4 x 22dni = 88zł. (1 godz. rano + 3 godz. od 13.00 - 16.00 = 4). Osoby uprawnione do zniżek muszą udokumentować uprawnienia zgodnie z umową. Opłaty wnosimy na konto lub w Sekretariacie do 10 danego miesiąca.

Nieobecności i wszystkie godziny są rozliczane po zakończonym miesiącu. Nieobecność dziecka należy zgłosić do godz. 15.00 poprzedniego dnia. W innym wypadku stawka za wyżywienie będzie naliczana normalnie. Po trzech dniach nieobecności dziecka w przedszkolu zgłoszenie nieobecności przedłuża się automatycznie.

3. Przy wprowadzaniu dziecka do Grupy należy wpisać godzinę przyprowadzenia dziecka wraz z podpisem a przy wyjściu wpisać godzinę odbioru i złożyć podpis. Jest to bardzo ważne do rozliczenia godzin i stanowi dokument prosimy bardzo tego pilnować. W przypadku braku wpisu będą naliczane godziny.

4. Prosimy rodziców, aby nie wchodzili do sal, ale rozstawali się z dzieckiem przy drzwiach. (W przypadku brzydkiej pogody nakładamy ochraniacze – z pudełka przy „KUBUSIU PUCHATKU” przed schodami na piętro).

5. Wózek lub fotelik można zostawiać w Szatni II – drugie drzwi po prawej stronie od wejścia. Jadłospis i Ramowy Plan dnia – na tablicy w szatni.

Katolickie Przedszkole im. ks.F. Blachnickiego w Białymstoku bierze udział w konkursie "Przedszkole za 1 zł" od września bieżącego roku do końca sierpnia 2020 roku, w związku z czym opłaty za przedszkole wynoszą tak samo jak w przypadku przedszkoli samorządowych.

Posiadamy jeszcze wolne miejsca w naszym Przedszkolu!

Serdecznie zapraszamy!